Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Flappy Bird Arcade'e Geldi!

Flappy Bird Arcade'e Geldi!

17 Şubat 2015
 Flappy Bird Arcade'e Geldi! - 2013'ün en popüler iOS oyunlarından Flappy Bird, eğlence merkezlerine geliyor. Oyunun lisansına sahip olan Bay Tek Games, Flappy Bird'ü arcade makinaya taşıdı.

2013'ün en popüler iOS oyunlarından Flappy Bird, eğlence merkezlerine geliyor. Oyunun lisansına sahip olan Bay Tek Games, Flappy Bird'ü arcade makinaya taşıdı.

2013 yılındaki Flappy Bird fırtınasını hatırlamayan okurumuz yoktur. İnsanları telefonundan soğutan bu sinir bozucu oyun, bir yandan nefret edilse de, bir yandan da indirilme rekorları kırdı ve giderek uygulama mağazalarında ilk sıraya oturdu.

2 yıl sonra tekrar geliyor

Boruların arasından geçirmeye çalıştığımız kuş, zamanında yaratıcısını bile kızdırdı ve Dong Nyugen tarafından marketlerden kaldırıldı. Birkaç yıl öncesinin efsanesi neredeyse piyasaya çıkışından 2 yıl sonra şimdi de bir başka formatta karşımıza geliyor.


Eğlence makinaları üreticisi Bay Tek Games adlı Amerikalı bir şirket tarafından lisanslanan Flappy Birds, kısa sürede jetonları yutacak bir arcade makinasına dönüşmüş durumda. Gövdesinde 42 inç ekrana sahip kabin içerisinde gelen oyun için sadece tek bir tuş kullanılmış durumda. Firma, zaten bir başka tuşa ihtiyaç duymayan oyun için ideal bir kasa oluşturmuş.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası