Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :

24K Altın iPhone 6

17 Şubat 2015
24K Altın iPhone 6 - Kısa bir süre önce ortaya çıkan birkaç haber, Microsoft'un Avrupa, Afrika ve Asya bölgelerinde farklı Lumia modellerini altın versiyonları ile satışa sunacağını bildiriyordu.

Kısa bir süre önce ortaya çıkan birkaç haber, Microsoft'un Avrupa, Afrika ve Asya bölgelerinde farklı Lumia modellerini altın versiyonları ile satışa sunacağını bildiriyordu.

Kısa bir süre önce ortaya çıkan birkaç haber, Microsoft'un Avrupa, Afrika ve Asya bölgelerinde farklı Lumia modellerini altın versiyonları ile satışa sunacağını bildiriyordu. İddialar Nokia Lumia 930 ve Nokia Lumia 830 akıllı telefonların altın sürümleriyle karşımıza çıkacağından bahsediyordu. 

Şimdiyse sıra Apple'ın yeni nesil akıllı telefonlarına geldi. Çinli bir şirket olarak bilinen NavJack, Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus phablet'i 24K altın kaplama olarak beğeniye sunuyor. Baştan sona altın ile kaplanan iPhone 6 modelleri Home tuşunda dahi altın içeriyor.

Arka kapak altın kaplama karbon fiber malzemeden üretilirken, ürünler ile birlikte çok şık bir kutu da geliyor. Telefonların özellikle de hediye edilmek üzere üretildiği belirtilirken, hedefte iş adamları olduğundan bahsediliyor.

24K altın kaplama iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın etiket fiyatı ise şimdilik açıklanmıyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası