Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri ABD Ordusu Sosyal Medyada Hack'lendi

ABD Ordusu Sosyal Medyada Hack'lendi

17 Şubat 2015
 ABD Ordusu Sosyal Medyada Hack'lendi - ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı'na ait YouTube ve Twitter hesapları hack'lendi.

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı'na ait YouTube ve Twitter hesapları hack'lendi.

ABD ordusunun Merkez Kuvvetler Komutanlığı'na (CENTCOM) bağlı Twitter ve YouTube hesapları hacker'ların saldırısına maruz kaldı. Kendilerini CyberCaliphate olarak tanımlayan ve DEAŞ'a bağlı olduğu belirtilen İŞİD destekçisi hacker'ların siber saldırısı, CENTCOM tarafından doğrulandı ve 'uygun önlemlerin alınmakta olduğu' belirtildi.

Hacker'lar ilk olarak 110 bine yakın takipçisi bulunan Twitter hesabına saldırdı. Hack girişimi başarılı olduktan sonra hesabın arka plan ve profil resimleri değiştirildi. Ardından da 'ABD Askerleri, biz geliyoruz, arkanızı kollayın, İŞİD' türünde bir dizi Tweet atıldı. En çarpıcı olan paylaşımlar ise ABD'nin Kuzey Kore ve Çin gibi ülkelere karşı saldırıda bulunacağı iddiası ve saldırıya dair bazı detaylar içeren Tweet'lerdi

Twitter hesabının askıya alınmasının hemen ardından YouTube hesabının aynı kişilerce hack'lendiği görüldü. Profil ve arka plan görsellerinin değiştirilmesinin ardından İŞİD'e dair 2 adet video yüklendi. YouTube hesabı da kısa süre içinde askıya alındı. 

Hacker'lar yaptıkları paylaşımlarda önemli bilgileri ele geçirdiklerini iddia ederken, gelişmelerin sonraki aşaması merakla bekleniyor. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası