Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Android, iOS'un Önüne Geçiyor
16 Şubat 2015
 Android, iOS'un Önüne Geçiyor - GlobalWebIndex'in yaptığı araştırmaya göre Android'li akıllı telefon kullanıcıları iOS işletim sistemli iPhone sahiplerinden daha fazla sayıda.

GlobalWebIndex'in yaptığı araştırmaya göre Android'li akıllı telefon kullanıcıları iOS işletim sistemli iPhone sahiplerinden daha fazla sayıda.

GlobalWebIndex tarafından sunulan bir rapora göre Google'ın mobil işletim sistemi Android, Apple'ın meşhur iOS'u karşısında elini daha güçlü tutuyor. Araştırma 32 farklı pazarda, 40 binin üzerinde akıllı telefon sahibi dahil edilerek, 2014'ün 3. çeyreğinde gerçekleştirilmiş.

Raporun paylaştığı verilere göre Android bahsini ettiğimiz dönemde yüzde 54'lük bir kullanım oranıyla, Apple iOS'u ardında bırakıyor. Katılımcıların büyük kısmı Android cihazlara sahip olduğunu belirtirken, sadece yüzde 16'lık kesim iOS'lu ürünler kullandığını söylüyor. Dikkat çekici olan ise bu değerlerin Apple'ın iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile rekorlar kırdığı döneme denk gelmesi.

Tabletler ve akıllı saatler

Akıllı telefonları bir yana bırakacak olursak, iş tabletlere geldiğinde de Android tekrar öne çıkıyor. Katılımcıların yüzde 20'lik kısmı Android işletim sistemli tabletlere sahip olduğunu dile getirirken, iOS tablet kullanıcılarının oranı yüzde 13 civarında kalıyor. Bu kitlenin sahip olduğu tek cihaz ise iPad'ler.

Son dönemin yükselişe geçmeye çalışan akıllı cihazlarından akıllı saatler ise bir hayli geriden geliyor. Araştırmaya katılanların sadece yüze 9'u akıllı saat kullanıyor, akıllı bileklik sahibi teknolojiseverlerin oranı da yüzde 7 seviyesinde kalıyor.

Bu arada Amerika'da Android ve iOS kullanım oranı eşit seviyelerde seyrederken, Garner'ın verileri Android'in küresel pazarda iOS'un oldukça önünde olduğunu gösteriyor. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası