Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri LG Display Üretime Ara Verdi

LG Display Üretime Ara Verdi

17 Şubat 2015
 LG Display Üretime Ara Verdi - Güney Kore'deki LG Display fabrikasında yaşanan ve ölümlerle sonuçlanan bir iş kazası sonrasında LG Display'in fabrika üretim süreci bir süreliğine durduruldu.

Güney Kore'deki LG Display fabrikasında yaşanan ve ölümlerle sonuçlanan bir iş kazası sonrasında LG Display'in fabrika üretim süreci bir süreliğine durduruldu.

Geçtiğimiz Pazartesi günü LG'nin ekran teknolojilerinin hayat bulduğu Paju - Güney Kore yakınlarındaki fabrikasında üzücü bir olay yaşandı. Reuters'ın haberine göre fabrikada gerçekleşen beklenmedik bir iş kazası sonrasında hayatını kaybeden LG fabrika işçileri oldu.

Paylaşılan bilgiler fabrikada bakım ve tamir bölümünde kullanılan nitrojenin beklenmedik bir sızıntı yaptığını ve iki LG işçisinin kısa sürede hayatını kaybettiğini içeriyor. Ölen çalışanların yanısıra birden fazla işçi de ağır yaralanmış. Bunun üzerine fabrikadaki üretim ve tamir süreci durdurulmuş.

Güney Kore'nin Çalışma Bakanlığı da kısa süre içerisinde yeni bir emir ile LG Display fabrikasının, gaz kaçağı bulunup sorun giderilene kadar kapalı kalmasına karar vermiş. LG'den gelen bilgiler ise OLED panel bölümünde bir kazanın yaşandığı ve sorunun en kısa sürede halledileceği yönünde.

Bu mecburi molanın LG Display'i zora sokacağı, yeni nesil televizyon üretiminin bir süre sekteye uğrayacağı bildiriliyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası