Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWikipedia Android'de Güncellendi

Wikipedia Android'de Güncellendi

17 Şubat 2015
Wikipedia Android'de Güncellendi - Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bilgiye erişim konusunda övgüyü hak eden platformlardan biri olan Wikipedia'nın Android uygulaması güncellendi.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bilgiye erişim konusunda övgüyü hak eden platformlardan biri olan Wikipedia'nın Android uygulaması güncellendi.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bilgiye erişim konusunda övgüyü hak eden platformlardan biri olan Wikipedia'nın Android uygulaması güncellendi. Android uygulamasıyla beğeni toplayan platform, mobil kullanıcıların cevabını aradığı birçok soruya verdiği anlaşılır yanıtlar vermesiyle tanınıyor. Güncelleme ise kullanıcılara daha iyi bir okuma deneyimi sunmayı hedefliyor.

Güncellenen uygulama daha belirgin görüntüler sunuyor. Makaleler artık başlık ve görseller konusunda daha net ve anlaşılır formda. Ayrıca fazlalık olarak görülen bilgiler de dokunulduğunda gizleniyor, bu sayede okuma deneyimine pozitif katkı sağlanıyor.

Yine güncelleme ile birlikte her sayfanın sonunda 'devamı' bölümünde ilgili makaleler için bağlantılar eklenmiş durumda. Arama özelliği geliştirilmiş ve son konular da görünür bir şekilde sunulmuş.

Güncelleme, çok kapsamlı olmasa da oldukça faydalı. Uygulamanın kullanışlılığının artırılmasını sağlıyor ve bir nebze de olsa modern bir tasarım yapısı sergilediği gözlerden kaçmıyor. Android güncellemesinin ardından sorulan önemli sorulardan biri de iOS güncellemesinin ne zaman geleceği; bu soruya geliştiricilerin yanıtı, 'çok yakında' şeklinde. Güncellemenin kısa zaman içinde Türkiye'de yayınlanması bekleniyor. 


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası