Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriVLC, Android TV İçin Geliyor!

VLC, Android TV İçin Geliyor!

17 Şubat 2015
VLC, Android TV İçin Geliyor! - Pek çok platformda yer alan en ünlü medya oynatıcılardan biri olan VLC çok yakında Android TV platformuna da gelecek. İşte Android TV'de yer alacak VLC'den bilgiler.

Pek çok platformda yer alan en ünlü medya oynatıcılardan biri olan VLC çok yakında Android TV platformuna da gelecek. İşte Android TV'de yer alacak VLC'den bilgiler.

Pek çok platformda geniş kullanıcı kitleleri tarafından beğenilerek kullanılan VLC, kullanım alanını genişletmeye devam ediyor.

İlk olarak Windows kullanıcıları için kullanıma sunulan uygulama, zamanla diğer masaüstü işletim sistemlerine gelmişti.

Masaüstü sonrasında mobilin gelişmesi ile popüler mobil platformlarda da kullanılan VLC, son olarak Windows Phone için Beta olarak yayınlanmıştı.

Açık kaynak kodlu uygulama bugünlerde ise TV platformuna gelmeye hazırlanıyor. Hatta Android TV için Preview sürümünün videosu bile paylaşılan uygulama, kısa süre içinde Android TV platformu için yayınlanacak.

Android TV'de de neredeyse her medya formatını oynatan uygulamalardan biri olacak VLC ile, video izlemekten fazlası da yapılabilecek.

Gigaom kaynağının paylaştığı Preview videosunda, video ve ses oynatma özelliğinin yer aldığı görülen uygulamanın, ilerleyen dönemde yayınlanacak Beta sürümünde, daha kapsamlı özelliklere yer verilecek.

Ayrıca material design görünümlü sade bir arayüzün yer aldığı uygulamanın Android TV platformu için ilk Beta sürümü, ilerleyen haftalarda duyurulacak.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası