Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Manyetik Klavye: TextBlade

Manyetik Klavye: TextBlade

17 Şubat 2015
 Manyetik Klavye: TextBlade - Fiziksel bir klavye kullanmak her şekilde sanal bir klavyeden daha iyidir. Durum böyle olunca WayTools işe el atmış ve oldukça başarılı bir klavye geliştirmiş.

Fiziksel bir klavye kullanmak her şekilde sanal bir klavyeden daha iyidir. Durum böyle olunca WayTools işe el atmış ve oldukça başarılı bir klavye geliştirmiş.

Akıllı cihazların kullanımının gittikçe arttığı günümüzde artık akıllı telefon kullanmayan kalmadı desek yeridir. Bir o kadarda tablet kullanan olduğunu düşünürsek bu cihazlarda yer alan sanal klavyelerin kullanımı oldukça kolaylaştırıldı.

Ancak elbette fiziksel bir klavye kullanmak her şekilde sanal bir klavyeden daha iyidir. Durum böyle olunca WayTools işe el atmış ve oldukça başarılı bir klavye geliştirmiş.

Küçük ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken bu klavyeyi Android KitKat ve iOS 7'nin üzerindeki tüm cihazlar ile kullanabiliyorsunuz. TextBlade'i iyi yapan yanı ise bir tuş üzerinde 3 farklı harf bulundurması. Bu sayede boyutları küçülen cihazın taşınılabilirliği de arttırılıyor.

Bluetooth üzerinden bağlantı kurarak akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile kolayca kullanabileceğiniz klavye, manyetik yapısı sayesinde kolayca kurulabiliyor ve işiniz bittiğinde parçaları birbiri üzerine geçirilerek kolay bir şekilde cepte taşınabiliyor.

Şarj konusunda da oldukça başarılı olan TextBlade'in ortalama 60 dakika süren bir şarj ile normal kullanımda 1 ay boyunca kullanılabileceği belirtiliyor.

99 dolar olarak ön siparişe açılan cihaz, adeta kapış kapış satılıyor. Klavyenin Mart ayında kullanıcılara teslim edileceği belirtilirken, site üzerinden klavye satın alındığı taktirde üretici firma bir adet klavyeyi ihtiyacı olan çocuklara ücretsiz olarak hediye ediyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası