Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriNexus 6'da Arka Kapak Sorunu

Nexus 6'da Arka Kapak Sorunu

17 Şubat 2015
Nexus 6'da Arka Kapak Sorunu - Bazı Nexus 6 kullanıcıları, sosyal medyada paylaştığı görsellerle Nexus 6 sahiplerini ve almayı düşünenleri korkuttu.

Bazı Nexus 6 kullanıcıları, sosyal medyada paylaştığı görsellerle Nexus 6 sahiplerini ve almayı düşünenleri korkuttu.

Bazı Nexus 6 kullanıcıları, sosyal medyada paylaştığı görsellerle Nexus 6 sahiplerini ve almayı düşünenleri korkuttu. Her ne kadar Motorola bu tip Nexus 6'ların değişiminde hassas olduğu belirtilse de Nexus 6'da bir arka kapak sorununun olduğu belli.


Arka kapağı çıkarılabilir olmayan Nexus 6'nın arka kapağı kendiliğinden şişerek kabarıyor. Esasında sorun bu.

Bazı sosyal medya kullanıcılarının açıklamalarına göre arka kapak, pilin şişmesi yüzünden dışarı doğru şişiyor. Motorola'da Twitter'da bazı kullanıcıların konuyla ilgili attıkları tweetlere cevap verdi.

Bir kaç cihazın arka kapağının iyi kapatılmamış olabileceği, bu yüzden de kapağın gövdeden ayrılabileceğini belirtmiş. Yani kısaca bazı üretim bandındaki modellerin arka kapağı, kasaya iyi yapıştırılmamış olabilir.

Bakalım önümüzdeki dönemlerde bu sorunun batarya şişmesinden dolayı mı yoksa kapağın iyi yapıştırılmaması yüzünden mi ortaya çıkıyor daha net bir şekilde ortaya çıkacak.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası