Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Apple, Parmak İzlerini iCloud'a Saklayacak

Apple, Parmak İzlerini iCloud'a Saklayacak

29 Mart 2021
 Apple, Parmak İzlerini iCloud'a Saklayacak - Hayatımıza her geçen gün biraz daha giren bulut teknolojileri, önemli verilerimize ev sahipliği yapıyor. Apple'ın yeni planlarına göre bu sefer parmak izi verileri saklanacak.

Hayatımıza her geçen gün biraz daha giren bulut teknolojileri, önemli verilerimize ev sahipliği yapıyor. Apple'ın yeni planlarına göre bu sefer parmak izi verileri saklanacak.

Apple iCloud, 2014 yılında epey büyük skandallarla anıldı dersek yanılmış olmayız. Jennifer Lawrance başta olmak üzere onlarca Hollwood yıldızının özel fotoğrafları, iCloud hesaplarından çalınmıştı.

Tabi bu iCloud'un güvenlik açıkları kadar, yıldızların da pek bulut güvenliğini önemsemediği ve kolay şifreler tercih ettiğini de bizlere göstermişti.

İddialara göre Apple, tartışılacak bir karar üzerinde çalışmaları başlatmış durumda. Apple'ın parmak izi okuyucu Touch ID teknolojisi, tüm iPad ve iPhone modellerine gelmiş durumda.

Hem iPhone kullanıcısı hem de iPad kullanıcısıysanız, Touch ID bilgilerini farklı cihazlar için tekrardan tanımlamanız gerekiyor. Apple, yaptığı çalışmalarla beraber Touch ID bilginiz iCloud'da saklanacak. Böylece başka Apple cihazlarında tekrar parmak izi tanımlamanız gerekmeyecek.

Bu kazanımın yanında Touch ID'ye NFC ve Bluetooth desteği de gelmiş olacak. Yani bulut üzerinden verilerinizle alışveriş de yapabilirsiniz.

NFC ya da Bluetooth destekli akıllı bir alışveriş cihazına parmak izinizi okuttuğunuz zaman, Touch ID bilginiz buluttakiyle karşılaştırılacak ve alışveriş gerçekleşebilecek.

Tabi parmak izi gibi önemli ve kötü amaçlar için kullanılabilecek bu teknolojinin bulutta saklanması konusunda ciddi tartışmaların çıkacağı tahmin ediliyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 550 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası