Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSuper Mario yapay zeka ile buluştu

Super Mario yapay zeka ile buluştu

17 Şubat 2015
Super Mario yapay zeka ile buluştu - Almanya'daki Tubingen Üniversitesi araştırmacılarının yürüttüğü çalışmada Gamaboy platform oyunu Super Mario Advance yeniden programlandı. Çalışmanın neticesinde Mario karakteri kendi kendine hareket edip, mantık yürütebilen bir forma kavuştu.

Almanya'daki Tubingen Üniversitesi araştırmacılarının yürüttüğü çalışmada Gamaboy platform oyunu Super Mario Advance yeniden programlandı. Çalışmanın neticesinde Mario karakteri kendi kendine hareket edip, mantık yürütebilen bir forma kavuştu.

Newsweek'te yayınlanan yazıya göre dinleme, konuşma, öğrenme ve duyguları tecrübe etme şansı sunulan sanal süper kahraman aynı zamanda yaptığı hatalardan da ders alıyor. Öte yandan farklı işlemlerin ne gibi getirileri olduğunu da öğrenebilen karakter örneğin bir altın para aldığında ve para miktarı yükseldiğinde açlığının ortadan kalktığını görüyor. Tekrar acıktığında ise otomatik olarak altın paraların peşine düşüyor!

Araştırmanın başındaki biliminsanı Martin Butz ses tanıma ve öğrenme sistemi üzerine de konuşuyor. Butz'ın dediğine göre sıradan ve basit cümleleri anlayabilen karakter, bir süre sonra kendine bir veri tabanı oluşturuyor. Üstelik de içerisinde bulunduğu dünyada nasıl ve nerede hareket etmesi gerektiğini öğreniyor.
Sadece eğlence için başlandığı söylenen projede motivasyonlarının bilişsel bilimlerin nasıl araştırma yaptığını resmetmek olduğunu söyleyen isim, eğer bu kurallar işe yarıyorsa, merak, otonom, dünya ile olan bağ ve onla iletişim konularında nasıl uyumlu sonuçlar yaratılabileceğini öğrenmeyi hedeflediklerini ekliyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası