Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

17 Şubat 2015
 WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?  - En popüler anında mesajlaşma yazılımlarından olan WhatsApp yalnızca mobil telefonlarda kullanılabiliyordu ve bilgisayar üzerinden erişime kapalıydı.

En popüler anında mesajlaşma yazılımlarından olan WhatsApp yalnızca mobil telefonlarda kullanılabiliyordu ve bilgisayar üzerinden erişime kapalıydı.

En popüler anında mesajlaşma yazılımlarından olan WhatsApp yalnızca mobil telefonlarda kullanılabiliyordu ve bilgisayar üzerinden erişime kapalıydı. WhatsApp Web isimli hizmeti sunmaya başlayan firma farklı bir yöntemle de olsa WhatsApp'ı tarayıcı üzerinden kullanmaya izin veriyor.

Nasıl çalışıyor?

WhatsApp Web, rakip servislerde olduğu gibi kullanıcı adı ve şifre üreterek bir üyelik hesabı açmanıza gerek duymuyor. Yaptığı şey basitçe telefonunuzdaki mesajları aynı anda web hizmeti üzerinden görüntülemenizi sağlaması.

Dolayısıyla telefonunuzun da internete bağlı olması gerekiyor ki sistem çalışmaya devam etsin. Ayrıca şu an için yalnızca Chrome tarayıcısıyla çalışan WhatsApp Web şu an için iOS'ta henüz çalışmıyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası