Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHTC'den eSpor'a Destek Oyun

HTC'den eSpor'a Destek Oyun

17 Şubat 2015
HTC'den eSpor'a Destek Oyun - Oyun sektörüne bir destek de HTC'den geldi. Günümüzde popülerliğini her geçen gün arttıran eSpor sektörü gelişmeye devam ediyor.

Oyun sektörüne bir destek de HTC'den geldi. Günümüzde popülerliğini her geçen gün arttıran eSpor sektörü gelişmeye devam ediyor.

Oyunlara olan ilginin her geçen gün artması eSpor'un yepyeni bir sektöre dönüşmesini ve çok yüksek izleyici sayılarına ulaşmasını sağlamıştı. Kısa zaman içinde yeni amiral gemisi olan One M9 modelini tanıtmasını beklediğimiz HTC'den süpriz bir haber geldi.


Günümüzde eSpor turnuvaları, yüksek katılım ve ödülleri ile dikkatleri sektörün üzerine çekmeyi başarmıştı. Telefon ve tablet üreticisi olan Tayvan'lı şirket eSpor sektöründe bir gelecek görmüş olacak ki, üç eSpor takımına sponsor oldu.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın eSpor takımından sizlere bahsetmiştik, 2015 yılına hızlı bir giriş yapan eSpor sektörü gelişmeye devam ediyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası