Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriOS X Yosemite 10.10.2 Yayınlandı

OS X Yosemite 10.10.2 Yayınlandı

17 Şubat 2015
OS X Yosemite 10.10.2 Yayınlandı - OS X 10.10.2 üzerinde bir süredir çalışmalara devam eden Apple, bugün OS X 10.10.2 güncellemesini yayınladı.

OS X 10.10.2 üzerinde bir süredir çalışmalara devam eden Apple, bugün OS X 10.10.2 güncellemesini yayınladı.

Geçtiğimiz yıl Haziran ayından düzenlenen WWDC etkinliğinde iOS 8 ile birlikte OS X Yosemite'yi tanıtan Apple, Ekim ayında yeni nesil işletim sistemini kullanıcılara sunmuştu.

OS X Yosemite'nin yayınlanmasının ardından hızlıca mevcut sorunların çözümü için OS X 10.10.1 üzerinden çalışmaya başlayan Apple, yaklaşık bir ay süren çalışmaların ardından da OS X 10.10.1'i 17 Kasım'da kullanıcılar ile paylaşmıştı.

OS X 10.10.1'in ardından hemen OS X 10.10.2'yi geliştiricilere sunan Apple, son 2 haftada iki yeni geliştirici sürümünü yayınlayarak OS X 10.10.2'nin yakında yayınlanacağının sinyallerini vermişti.

OS X 10.10.2 İçin Bir Beta Daha


Bugün yayınlanan OS X 10.10.2 ise sizlerle daha önceki haberlerimizde paylaştığımız gibi, Wi-Fi bağlantısında yaşanan kopmalar, Mail uygulamasında yaşanan sorunlar ve birçok soruna çözüm getiriyor.

OS X 10.10.2 güncellemesini Mac App Store üzerinden hemen bilgisayarınıza yüklemeye başlayabilirsiniz.

iOS 8.1.3 de Yayınlandı


Apple, OS X 10.10.2 ile birlikte ayrıca iOS 8.1.3'ü de bir süredir devam eden testlerin ardından kullanıma sundu. 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası