Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAMD Gömülü Radeon'un HD 7850 GPU Medikal Görüntüleme Cihazı
16 Şubat 2015
AMD Gömülü Radeon'un HD 7850 GPU Medikal Görüntüleme Cihazı - AMD'nin yeni çözümünde yüksek uygulama performansı sağlamak hedefiyle ultrason cihazı üreticisi Analogic'in yeni ürünü BK Ultrasound kullanıldığı açıklandı.

AMD'nin yeni çözümünde yüksek uygulama performansı sağlamak hedefiyle ultrason cihazı üreticisi Analogic'in yeni ürünü BK Ultrasound kullanıldığı açıklandı.

Analogic, OpenCL standardını kullanarak GPGPU adı verilen genel amaç hesaplamaları için GPU'ya ulaşarak çapraz platform taşınılabilirliği ile sistem ve geliştirme maliyetlilerini azaltırken, gerekli performansı da sergileyebiliyor. AMD GPU teknolojisinin kullanılmasıyla, Analogic her bir ultrason görüntüsünde üç kat fazla bilgi kaydederken, yakalama ve görüntüleme arasındaki zamanı kısaltmayı sağlayabiliyor. Geleneksel FPGAlar ve DSPler gibi özel yazılım, donanım gerektiren sabit ve esnek olmayan bir yöntem kullanmak yerine OpenCL kullanan yazılım temelli bir çözümlerin, geliştirme maliyetinin azalmasında önemli bir rol oynadığı belirtiliyor. Bu aynı zamanda yazılımın değişen donanımlara uyumu beraberinde uzun vadeli bir katma değer yaratılması açısından da faydalı bir gelişme olarak gözüküyor.

AMD'nin Graphics Core Next (GCN) mimarisi üzerine geliştirilen AMD Gömülü Radeon HD 7850, söz konusu çözüm ile, görsel büyüme ve paralel işlem kapasitesini yükselterek gömülü uygulamalarda gerekli performansı sağlayabiliyor. Ultrasona ek olarak en karmaşık paralel uygulamalar arasında görülen arazi, hava durumu haritalama, mimik-hareket tanıma, biyometrik ve DNA analizleri gibi uygulamalar işlemlerini de barındırıyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası