Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSanal gerçeklik uçağa bindi
17 Şubat 2015
Sanal gerçeklik uçağa bindi - Avustralyalı havayolları şirketi Qantas ilginç bir işe imza atıyor. Firma, first class sınıfında uçan yolcularına Avustralya ile ABD arası uçuşlarda sanal gerçeklik gözlükleri ile farklı bir deneyim vaat ediyor.

Avustralyalı havayolları şirketi Qantas ilginç bir işe imza atıyor. Firma, first class sınıfında uçan yolcularına Avustralya ile ABD arası uçuşlarda sanal gerçeklik gözlükleri ile farklı bir deneyim vaat ediyor.

Avustralyalı havayolları şirketi Qantas ilginç bir işe imza atıyor. Firma, first class sınıfında uçan yolcularına Avustralya ile ABD arası uçuşlarda sanal gerçeklik gözlükleri ile farklı bir deneyim vaat ediyor. Bu deneyim, halen dünyanın en büyük yolcu uçağı olan Airbus A380'ler'de kendine yer buldu.

Samsung'un Gear VR adlı sanal gerçeklik ürünü sayesinde yolcular daha önceden hazırlanmış içerikleri izleyebilecekler. Bu enteresan video içeriklerin ise Qantas ve uçuş mevzileri ile bağlantılı olacağı belirtiliyor. Bahsi edilen kısa filmler 360 derece çekim yapabilen 3D kameralar ve 3D mikrofonlar ile çekilmiş olacak.

Şirket başkanı Olivia Wirth yaptığı açıklamada, Qantas'ın bu özel atılımla birlikte yolcularına en iyi ve en yenilikçi uçuş tecrübeleri yaşatacağını belirtiyor. Wirth, 40 bin feet yükseklikte konforlu bir ortamda, favori Hollywood filmlerini sanal bir dünyada takip edeceklerini de ekliyor.

Şimdilik VR sistemler için uyarlanmış çok fazla gişe filmi olmasa da, bu cihazlar sayesinde yaygınlıklarının artması şaşırtıcı olmayacak. Qantas'ın sanal gerçeklik deneyimini yolcularına yaşatan ilk şirket olmasıyla birlikte de, başka markaların bu yöntemi izlemek isteyeceği de aşikar.

Heyecan uyandıran girişim şimdilik 3 ay boyunca Qantas yolcuları için denemeye açık olacak ancak daha sonra farklı bir ücretlendirme ile sunulacak.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası