Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Nexus 6 Arka Kapak Sorununa Çözüm

Nexus 6 Arka Kapak Sorununa Çözüm

17 Şubat 2015
 Nexus 6 Arka Kapak Sorununa Çözüm - Nexus 6'nın kabaran arka kapağından sonra dökülen logo kaplamaları da kullanıcıları üzdü.

Nexus 6'nın kabaran arka kapağından sonra dökülen logo kaplamaları da kullanıcıları üzdü.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada paylaşılmaya başlanan Motorola Nexus 6 fotoğrafları, arka kapağı çıkarılamayan modellerin kapaklarının kabardığını ve ürün sahiplerinin rahatsız olduklarını ortaya çıkartmıştı. Görünen o ki sorunlar bununla bitmiş değil.

Kısa süre önce bir kez daha internet üzerinden yayılan paylaşımlar, Nexus 6'nın arka kapağında görülen Nexus yazısının soyulmaya başladığını gösterdi. Kullanıcılar arasında endişe yaratan bu gelişme sonrasında Motorola'dan gelen açıklama yüreklere pek de su serpmedi.

 Nexus 6'da Arka Kapak Sorunu

Üretici şirketin söylediğine göre bu üretimden kaynaklanan bir problemden öte, kullanıcı hatası ile ilgili olabilir. Hatta Motorola bu soruna sahip Nexus 6 cihazların değişimini yapamayacaklarını da söyledi. Bunun üzerine kendi kendilerine çözüm üretmeye çalışan kullanıcılar soluğu e-Bay gibi üçüncül mecralarda aldı.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası