Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGazla Çalışan İlk Taşınabilir Batarya
17 Şubat 2015
Gazla Çalışan İlk Taşınabilir Batarya - iPhone'u tam 11 kez şarj ediyor, üstelik bu taşınabilir şarj ünitesinin dolması için saatlerce prize takılı olmasına da gerek yok.

iPhone'u tam 11 kez şarj ediyor, üstelik bu taşınabilir şarj ünitesinin dolması için saatlerce prize takılı olmasına da gerek yok.

Taşınabilir şarj üniteleri, akıllı telefon ve tabletlerin tükenen şarj sonucu kapanmasını biraz zahmetli bir şekilde de olsa önleyebiliyorlar. Temelde prize takılması ve şarjı dolduktan sonra da akıllı telefonlara ya da uyumlu herhangi bir elektronik cihaza bu enerjinin aktarılması şeklinde çalışan pillere ilginç bir alternatif geldi: Kraftwerk.

Kraftwerk, iki kısımdan oluşan çalışma prensibiyle ilginç. Klasik bir taşınabilir şarj ünitesi formundaki bölümü, USB ya da Lightning üzerinden şarj etmeye yarıyor. Bu ünitenin enerjisinin tedariği ise klasik kamp tüpü gazının muhafaza edildiği küçük bir güç paketi sayesinde sağlanıyor. Tüpteki gazı, taşınabilir bataryaya aktarmak gerekiyor. İşin ilginç yanı ise tam da bu noktada başlıyor.

Bu taşınabilir şarj ünitesinin diğerlerinden farkı sadece 3 saniye içinde şarj olabilmesi. Yakıt hücreli ilk taşınabilir batarya olan Kraftwerk, 3 saniyelik dolum sonucunda iPhone'u 11 defa şarj edebiliyor. Oldukça çarpıcı bir aygıt olduğu açık.

Peki güvenli mi?


Girişimin yöneticilerine göre, uçak kabininde taşınabilecek kadar güvenli. Oldukça kompakt ve şarj etme derdi de az olduğundan 'daha az sıkıcı' bir gadget gibi görünüyor. Piyasaya 2016'nın başında çıkması beklenen Kraftwerk'in satış fiyatının da 99 dolar olacağı açıklandı. Eğer satın alacaksanız, gaz tedariği için çakmak dolduran abilerden edinmekte fayda var. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası