Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Xiaomi'den İnsansız Hava Aracı

Xiaomi'den İnsansız Hava Aracı

17 Şubat 2015
 Xiaomi'den İnsansız Hava Aracı - Samsung, Apple ve Lenovo gibi firmalardan sonra dünyada en çok satan 4. akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi, telefon haricindeki diğer ürünlerin üretimi konusunda da oldukça istekli.

Samsung, Apple ve Lenovo gibi firmalardan sonra dünyada en çok satan 4. akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi, telefon haricindeki diğer ürünlerin üretimi konusunda da oldukça istekli.

Samsung, Apple ve Lenovo gibi firmalardan sonra dünyada en çok satan 4. akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi, telefon haricindeki diğer ürünlerin üretimi konusunda da oldukça istekli.

Geçtiğimiz dönemde oyun kontrolcüleri, powerbank (taşınabilir şarj aletleri) ampül, akıllı TV, TV üstü akıllı kutular ve hava temizleyici gibi pek çok sektörde varlık gösteren firma, şimdi de insansız hava aracı işine el atıyor.

Gelişen pazar insansız hava araçları
Sadece Çin'de satışa çıkacak olan insansız hava araçları üretmeye başlayacak olan Xiaomi, bunun için özel bir ekip oluşturdu.

Uçak pek özgün olmayacak
Diğer Çin ürünleri gibi doğal olarak özgün bir ürün olmayacak olan Xiaomi'nin insansız hava aracı, gelen bilgilere göre DJI Phantom adlı popüler üründen esinlenilerek üretilecek. Patent sorunu olmaması için de sadece Çin'de satılacak.

Neden üretiliyor?
Esasında bu araçların en büyük amacı yeni çekim açıları yakalamak. Genelde günümüzde reklamlarda, tanıtım çekimlerinde ve yeni filmlerdeki çekilerde insansız hava araçları kullanılıyor.

Üretilecek olan bu drone ise kamera taşımakla görevli olacak.

Aksiyon kameraları takılabilecek bir gövdeye sahip olan ürün, 4 pervaneli biçimde tasarlanmış ve testlere başlamış. 


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası