Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Yeni Macbook Air'in İşlemcileri Belli Oldu
17 Şubat 2015
 Yeni Macbook Air'in İşlemcileri Belli Oldu - Apple'ın ay sonunda retina olmayan Macbook Air serisini güncelleyeceği öne sürülüyor. Macbook Air modellerinde hangi işlemcilerin kullanılacağına yönelik iddialar ortaya atıldı.

Apple'ın ay sonunda retina olmayan Macbook Air serisini güncelleyeceği öne sürülüyor. Macbook Air modellerinde hangi işlemcilerin kullanılacağına yönelik iddialar ortaya atıldı.

12 inç Retina ekranlı Macbook Air modeli oldukça uzun bir zamandır gündemdeki yerini koruyor. Her geçen gün biraz daha olgunlaşan iddialar, yeni cihazın Haziran ayında gerçekleşecek WWDC organizasyonunda görücüye çıkabileceği yönünde.

Şubat sonu güncellenebilir?

Retina Macbook Air iddiaları devam ederken, yeni bir bilgi de hali hazırda kullanımda olan standart Macbook Air modeline yönelik geldi. Macrumors sitesinde yer alan habere göre, Apple mevcut seriye bu ay sonunda minor güncelleme sunabilir.

Hangi işlemciler kullanılacak?

İddia sahibi kaynaklar, mevcut tasarımın değişmeyeceği güncellemenin işlemci tarafına odaklanacağını belirtiyor. Yeni cihazların 1.8 GHz ve 2.2 GHz'lik Core i5 işlemcilere sahip olabileceği belirtiliyor. Ayrıca, 2 GHz'lik Core i7 opsiyonun seçenekler arasında yer alabileceği de söylentiler arasında. Hali hazırda hem 13 hem de 11 inç Macbook Air'larda 1.4 GHz'lik Core i5 işlemcisi kullanılıyor. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası