Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriXperia Z4 için Beklemeye Devam Ediliyor

Xperia Z4 için Beklemeye Devam Ediliyor

17 Şubat 2015
Xperia Z4 için Beklemeye Devam Ediliyor - Herkes yeni Xperia Z4 akıllı telefonun MWC 2015 etkinliğinde gözükeceğini düşünürken iddialar tam tersini söyledi. Xperia Blog'dan gelen haberlere göre bu söylentilerin tamamı doğru!

Herkes yeni Xperia Z4 akıllı telefonun MWC 2015 etkinliğinde gözükeceğini düşünürken iddialar tam tersini söyledi. Xperia Blog'dan gelen haberlere göre bu söylentilerin tamamı doğru!

Mecraya göre Japon Sony, MWC 2015 fuarına katılacak, özel bir stand hazırlayacak ancak beklenen o büyük duyuruyu yapmayacak. Xperia Z4'e merhaba diyeceğimiz günler ise sene sonunu bulabilecek.

Sony'nin bu yeni yola girişinin sebebinin de artık çok daha rayına oturmuş bir telefon serisi üretmek istemesiymiş. Şirket yılda bir kez akıllı telefon çıkartacak ve dönemin teknolojisine uygun, müşterilerin ilgisini cezbedecek ürünler ile pazara girecek.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası