Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSkype Android platformunda güçleniyor!

Skype Android platformunda güçleniyor!

17 Şubat 2015
Skype Android platformunda güçleniyor! - Skype 5.2 ile karşı taraf offline iken fotolarınızı yollayabilecek, arkadaşınız online olduğunda içeriğe rahatça kavuşabilecek.

Skype 5.2 ile karşı taraf offline iken fotolarınızı yollayabilecek, arkadaşınız online olduğunda içeriğe rahatça kavuşabilecek.

Sohbet programları arasında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yerini alan Skype yeni bir güncelleme ile birlikte tekrar karşımızda. Skype'ın Android platformu için sunulan son versiyonu ile yeni ve farklı özelliklere kavuştu. Bunun başında ise online - offline fotoğraf paylaşımı yapabilmek geliyor.

Bildiğiniz gibi Skype'ta karşı taraftaki kullanıcıya fotoğraf ya da fotoğraflar yollamak istediğinizde, o kullanıcının online olmasını beklemek zorunda kalıyorsunuz. Skype for Android'in güncel sürümü olan Skype 5.2 ise getirdiği bir yenilikle bu sorunu ortadan kaldırıyor. Artık arkadaşınız ile paylaşacağınız fotoğraflar için onun çevrimiçi olmasını beklemeyeceksiniz.

Skype Android platformunda güçleniyor!

Skype 5.2 ile karşı taraf offline iken fotolarınızı yollayabilecek, arkadaşınız online olduğunda içeriğe rahatça kavuşabilecek. Diğer kullanıcının online olduğunda sizin de aynı şekilde çevrimiçi olmanıza gerek bile yok!

Ayrıca Picture in Picture View ile artık mobil platformlarda da video sohbet yaparken diğer uygulamalarda gezinebileceksiniz. Son olarak çağrı kalitesinin arttırıldığı ve düşük bant genişliğinde dahi en iyi performansın sunulacağı ekleniyor, sohbetlerin ise çok daha hızlı yükleneceği müjdeleniyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası