Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Flipboard Web Sürümüne Kavuştu

Flipboard Web Sürümüne Kavuştu

17 Şubat 2015
 Flipboard Web Sürümüne Kavuştu - Mobil cihazlarda popüler olan haber uygulaması Flipboard artık Web tarayıcıları üzerinden de hizmet veriyor.

Mobil cihazlarda popüler olan haber uygulaması Flipboard artık Web tarayıcıları üzerinden de hizmet veriyor.

iOS platformuna 2010 yılında adım atan Flipboard uygulaması, kullanıcılarına dergi tarzında internet üzerinden haber okuma deneyimi sunuyordu. İlginç bir deneyim sunan Flipboard günden güne gelişmiş ve sosyal medyaları da bünyesine eklemişti. Haber ve sosyal medya platformlarını tek bir çatı altında birleştiren Flipboard uygulaması iOS'tan sonra Android, Windows Phone ve BlackBerry platformlarına da gelmişti.

Web için dizayn edildi

Mobil uygulamaların vazgeçilmezi olan Flipboard bugün itibariyle artık Web üzerinden de hizmet vermeye başladı. Geniş ekranlar için yeniden dizayn edilen Flipboard sayesinde artık haberlerinize ve sosyal medya hesaplarınıza internet tarayıcınız üzerinden de ulaşabileceksiniz. Hızlı ve sade arayüze sahip olan Flipboard Web'in ağız sulandıran bir deneyim sunduğunu söyleyebiliriz.



Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası