Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook, dijital varis atama özelliğini hayata geçirdi

Facebook, dijital varis atama özelliğini hayata geçirdi

17 Şubat 2015
Facebook, dijital varis atama özelliğini hayata geçirdi - Yaklaşık olarak 1.5 milyar kullanıcıya sahip olarak dünyanın en büyük sosyal medya platformu haline gelen Facebook her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor.

Yaklaşık olarak 1.5 milyar kullanıcıya sahip olarak dünyanın en büyük sosyal medya platformu haline gelen Facebook her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor.

Yaklaşık olarak 1.5 milyar kullanıcıya sahip olarak dünyanın en büyük sosyal medya platformu haline gelen Facebook her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor. Günden güne gelişerek büyüyen Facebook bu sefer kullanıcılarına çok garip bir seçenek sunmaya hazırlanıyor.

The Wall Street Journal'da yer alan habere göre Facebook, dijital varis atama özelliğini hayata geçirmiş durumda. Şimdilik sadece Amerika'daki Facebook kullanıcılarının kullanabildiği bu özellik kişinin vefat etmesi durumunda Facebook hesabını bir başkasına devretmeye yarayacak.

Yakında tüm dünya kullanabilecek

Dijital varis ister bu hesabı kapatabilecek isterse de anısını yaşatmak için aktif tutabilecek. Facebook ayarlar bölümünde bulunan bu opsiyonun yakın zamanda tüm dünya kullanıcılarına sunulması bekleniyor.


Konu vefat olunca işin boyutu çok farklı oluyor. Vefat eden kişilerin sayfalarına başsağlığı mesajları yazılabiliyor ve bazen bu durum hoş olmayan sonuçları doğurabiliyordu. Sahipsiz kalan Facebook hesaplarının dijital varis özelliği sayesinde seçilen bir kişiye atanması ve yönetilmesi hoş olmayan durumların önüne geçilmesini sağlayacaktır.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası