Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriExynos 7420'nin İlk Test Sonuçları!

Exynos 7420'nin İlk Test Sonuçları!

17 Şubat 2015
Exynos 7420'nin İlk Test Sonuçları! - Samsung'un Fransa'daki araştırma ve geliştirme merkezinden gelen bilgilere göre Samsung yeni nesil Exynos işlemci yongaları üzerinde çalışıyor.

Samsung'un Fransa'daki araştırma ve geliştirme merkezinden gelen bilgilere göre Samsung yeni nesil Exynos işlemci yongaları üzerinde çalışıyor.

Samsung'un Fransa'daki araştırma ve geliştirme merkezinden gelen bilgilere göre Samsung yeni nesil Exynos işlemci yongaları üzerinde çalışıyor. Adlarının kısaca Exynos 7890 ve Exynos 7650 olduğu görülen çiplerin yeni neslin güçlü örnekleri olacağı söyleniyor.

Şirketin aşırı ısınma problemleri yaşayabilen Exynos 5 serisinden sonra, Exynos 7420 üzerinde çalıştığı ve sıradaki amiral gemisi olması beklenen Galaxy S6 ile Exynos 7 serisinin gücünü göstereceği de biliniyor.


Qualcomm'un Snapdragon 810'u ve Exynos 7 serisinin farkı ise dikkatleri çekiyor. 14nm'lik yeni nesil, Qualcomm'un 20nm değerindeki mimarili Snapdragon 810 işlemci yongasını da geride bırakabiliyor.

Ortaya çıkan görseldeki bir başka detay da Exynos 7650'nin ilk 64-bit'lik 7 serisi örneği olacağı.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası