Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGalaxy S6 ile TouchWiz Hızları Çok Konuşulacak

Galaxy S6 ile TouchWiz Hızları Çok Konuşulacak

17 Şubat 2015
Galaxy S6 ile TouchWiz Hızları Çok Konuşulacak - Mart ayında düzenlenecek olan MWC 2015'te sahne alacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S6 ile TouchWiz'in inanılmaz derecede hızlı olacağı söyleniyor.

Mart ayında düzenlenecek olan MWC 2015'te sahne alacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S6 ile TouchWiz'in inanılmaz derecede hızlı olacağı söyleniyor.

Samsung, Android cihazlarını üretmeye başladığında Google'ın safkan Android arayüzünü kullanmayı reddetmiş ve TouchWiz adını verdiği arayüzü cihazlarına entegre etmişti. Biçimsel olarak göze hitap eden TouchWiz arayüzü sunduğu kendine has özellikler ile de kullanıcıların hoşuna gidiyordu.

Ancak Samsung, TouchWiz arayüzünü geliştirememiş ve uzun kullanımlar sonucu tabiri caizse şişen kullanıcılarına zor anlar yaşatan bir arayüz haline gelmişti. Kullanıcılarının gönlünü alacağını tahmin ettiğimiz Samsung'un, yakın zamanda TouchWiz iyileştirmeleri yapacağının haberleri gelmeye başladı.

Galaxy S6 ile TouchWiz yenilenecek

Mart ayında düzenlenecek olan MWC 2015'te sahne alacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S6 ile TouchWiz'in inanılmaz derecede hızlı olacağı söyleniyor. Android Lollipop ile daha stabil çalışacak olan yeni TouchWiz'de yine Samsung'un kendi uygulamaları ön yüklü olarak gelecek. Performans iyileştirmeleri had safhada olacağı için bu uygulamalar da daha stabil ve hızlı bir şekilde çalışacak.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası