Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTweetDeck uygulamasına Vine videosu içeren Tweetleri arama özelliği geldi

TweetDeck uygulamasına Vine videosu içeren Tweetleri arama özelliği geldi

17 Şubat 2015
TweetDeck uygulamasına Vine videosu içeren Tweetleri arama özelliği geldi - Popüler mikro blog sitesi Twitter'ın masaüstü uygulaması TweetDeck; hem Windows hem de Mac OS X kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen Twitter uygulaması olmayı başarmıştı.

Popüler mikro blog sitesi Twitter'ın masaüstü uygulaması TweetDeck; hem Windows hem de Mac OS X kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen Twitter uygulaması olmayı başarmıştı.

Popüler mikro blog sitesi Twitter'ın masaüstü uygulaması TweetDeck; hem Windows hem de Mac OS X kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen Twitter uygulaması olmayı başarmıştı. Kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni özellikler ile kazanılan bu başarı firmanın ileriki zamanlarda da yenilik yapacağın habercisiydi.

Vine'da Ara seçeneği geldi

TweetDeck uygulaması bugün bir yeni özelliğe daha kavuştu. Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre TweetDeck uygulamasında artık Vine videoları da aranabilecek. 6 saniyelik videoların paylaşılmasını sağlayan Vine platformunda yer alan videolara TweetDeck uygulaması ile kullanıcılar kolayca ulaşabilecek.

Aranacak olan Tweet'i Vine üzerinde de aranmasını sağlayan bu yeni filtre seçeneğini kullanmak çok kolay. Vine'da video aramak için TweetDeck'in arama bölümünde yer alan filtre seçeneğine tıklayıp Tweet içeren Vine seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası