Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriModa Ögeleri Teklonoji Akıllı Bileklik Tago Arc
17 Şubat 2015
Moda Ögeleri Teklonoji Akıllı Bileklik Tago Arc  - Akıllı saatlerden sonra gücü ve tercih edilirliği yükselen akıllı bilezikler ilginç özellikler kazanarak yoluna devam ediyor. Indiegogo adlı Kickstarter benzeri bağış kampanyası web sitesinde gerçekleşen bir proje bu konuda harika bir örneği karşımıza çıkartıyor.

Akıllı saatlerden sonra gücü ve tercih edilirliği yükselen akıllı bilezikler ilginç özellikler kazanarak yoluna devam ediyor. Indiegogo adlı Kickstarter benzeri bağış kampanyası web sitesinde gerçekleşen bir proje bu konuda harika bir örneği karşımıza çıkartıyor.

Akıllı saatlerden sonra gücü ve tercih edilirliği yükselen akıllı bilezikler ilginç özellikler kazanarak yoluna devam ediyor. Indiegogo adlı Kickstarter benzeri bağış kampanyası web sitesinde gerçekleşen bir proje bu konuda harika bir örneği karşımıza çıkartıyor.

Tago Arc adını taşıyan bir akıllı bilezik kısa sürede 40 bin dolarlık hedefe ulaşarak yola çıkacağını çoktan müjdeledi bile. Peki bu ürünü özel kılan nedir? Her şeyden önce Tago Arc görsel olarak tam anlamıyla devrimsel bir ürün. Çok daha şık, ilgi çekici ve uzun süre bilekte taşınmak isteyecek bir tasarıma sahip.

Tago Arc'ın e-ink ekranı sayesinde görünümü istediğiniz gibi değiştirebiliyor, Android telefonunuzdan tasarımları rahatlıkla aktarabiliyorsunuz. Öte yandan kendi tasarımlarınızı oluşturup bilekliğe transfer etmek de mümkün. Uygulama üzerinden tanesi 1 dolara satılacak ekstra görsel içerikler de cabası.

Bir başka dikkat çeken özellik, Tago Arc'ın NFC özelliği aktif konumdaki Android telefondan her türlü görseli kendi bünyesine çekebilmesi. Öte yandan akıllı bilezik bu yöntemle telefonunuzdan enerji alıp kendini şarj edebiliyor. Böylece batarya derdine de son vermiş oluyorsunuz.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası