Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Play All Access'in Adı Google Play Music Unlimited mi oluyor?

Google Play All Access'in Adı Google Play Music Unlimited mi oluyor?

17 Şubat 2015
Google Play All Access'in Adı Google Play Music Unlimited mi oluyor? - Google müzik alanında rakiplerinin gerisinde kalmamak için geçtiğimiz yıllarda bir atılım yapmış ve Google Play Music All Access isimli müzik servisini tanıtmıştı.

Google müzik alanında rakiplerinin gerisinde kalmamak için geçtiğimiz yıllarda bir atılım yapmış ve Google Play Music All Access isimli müzik servisini tanıtmıştı.

Google müzik alanında rakiplerinin gerisinde kalmamak için geçtiğimiz yıllarda bir atılım yapmış ve Google Play Music All Access isimli müzik servisini tanıtmıştı. Google Play Music All Access uygulamasının ismi tüm müzik severler için biraz söylemesi zor bir isimdi. Google'ın bu ismi değiştirmesi için birçok seçenek sunulmuş ve Google'ın bu ismi yakın bir zamanda değiştirmesi bekleniyordu. Ama yine de çok yaratıcı bir şey beklememek lazım.

Google'ın destek servisinden müşterilere gönderilen yeni maillerde 'Google Play Music Unlimited' isminin yazması bu servisin yeni isminin 'Google Play Music Unlimited' olabileceğini gösteriyor.

Otomatik olarak gönderilen uyarı mailinin "All Access" üyeliğiyle ilgili olan kısmında 'Music Unlimited' ismi kullanılması bu tahminleri güçlendiriyor. Ancak benzer maillerin Haziran ayından bu yana müşterilere gönderildiği de biliniyor.

 


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası