Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Talk, kısa bir süre sonra Windows'tan kalkıyor

Google Talk, kısa bir süre sonra Windows'tan kalkıyor

17 Şubat 2015
Google Talk, kısa bir süre sonra Windows'tan kalkıyor - Google'ın 2005 yılında tanıttığı bir zamanların popüler mesajlaşma servisi olan Google Talk, hizmet verdiği on yılın ardından emekliye ayrılıyor.

Google'ın 2005 yılında tanıttığı bir zamanların popüler mesajlaşma servisi olan Google Talk, hizmet verdiği on yılın ardından emekliye ayrılıyor.

Google'ın 2005 yılında tanıttığı bir zamanların popüler mesajlaşma servisi olan Google Talk, hizmet verdiği on yılın ardından emekliye ayrılıyor. Google Ürün Müdürü Mayur Kamat'ın yaptığı açıklamaya göre G Talk 25 Şubat tarihinde Windows'tan kaldırılacak.

Windows üstünden Google Talk kullanmaya devam etmek isteyenler üçüncü parti yazılımlar ile buna devam edebilir fakat Google bu kullanıcıların güvenliğini garanti etmediği için bu yolu önermiyor.

25 Şubat itibari ile tüm Google Talk kullanıcıları Google'ın asıl mesajlaşma servisi olan Hangouts'a geçiş yapacak zaten bu kapatmanın amacı bu, tüm kullanıcılarını Hangouts serivisine yönlendirecek olan Google, bunu başaracak gibi görünüyor.

Hangouts, Sohbetleri Birleştirdi


Material Design, anlık mesajlaşma ve sesli/videolu görüşme gibi özellikler sunan Hangouts, WhatsApp ve Facebook Messenger gibi güçlü rakiplerin olduğu anlık mesajlaşma alanında hiç de azımsanmayacak kullanıcı rakamlarına ulaşmıştı.

Material Design İle Hangouts

Güçlü rakipleriyle başa çıkmak için Google Talk servisini kapatarak Hangouts'ın elini güçlendirmeye çalışan Google, bu hamlesi ile amacına ulaşabilecek mi zaman gösterecek.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası