Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Chrome'un Gizli Oyunu Artık Android Cihazlarda

Google Chrome'un Gizli Oyunu Artık Android Cihazlarda

18 Şubat 2015
Google Chrome'un Gizli Oyunu Artık Android Cihazlarda - Google Chrome Tarayıcısında internet ile bağlantılarımız kesildiğinde internet sayfasında görünen amblemin bir oyun olduğunu biliyor muydunuz ?

Google Chrome Tarayıcısında internet ile bağlantılarımız kesildiğinde internet sayfasında görünen amblemin bir oyun olduğunu biliyor muydunuz ?

 Chrome Tarayıcısı internet sayfasına bağlanamadığı zamanlarda T-Rex görseli ile bir uyarı bildirimi gönderir.Karşınınzda çıkan "T-Rex" amblemini oyunu çevirmek için tek tuş yeterli.Klavyenin en uzun tuşuna (spacebar) basarak oyunu başlatabilirsiniz.

Bu oyunu mobil cihazlarınızda da oynamak isteyenler için Android'lere uygun olarakta karşınıza çıkıyor. ConceptLab isimli geliştirici bu eğlenceli oyunu Android cihazlarda da oynanabilmesi için Dino Run – Dinosty oyunu yayınladı.Siyah beyaz 8 Bit grafikleri ile eğlenceli bir oyun deneyimi sunan oyun tek dokunuş sistemi ile oynanıyor. T-Rex'i sonu olmayan engellerden atlatmak pek de kolay olmayacak. Google Play Store'da "Dino Run - Dinosty " ismiyle yer alan oyun ücretsiz.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası, Google, Chrome, Google Chrome, Andoid, Oyunlar, T-Rex, Dino Run- Dinosty, Google Play Store, Android Cihazlar, Spacebar, Siyah Beyaz Grafikler