Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri27 inç'lik Monitör AOC Q2778VQE

27 inç'lik Monitör AOC Q2778VQE

18 Şubat 2015
27 inç'lik Monitör AOC Q2778VQE - Artık artan tablet ve akıllı telefonlardaki çözünürlük Monitör ve Televizyonlarda yaygınlaştı.Monitörlerde 4K ve 2K çözünürlüğünde monitörler yükseliş gösterdi.

Artık artan tablet ve akıllı telefonlardaki çözünürlük Monitör ve Televizyonlarda yaygınlaştı.Monitörlerde 4K ve 2K çözünürlüğünde monitörler yükseliş gösterdi.

Artık artan tablet ve akıllı telefonlardaki çözünürlük Monitör ve Televizyonlarda yaygınlaştı.Monitörlerde 4K ve 2K çözünürlüğünde monitörler yükseliş gösterdi.
AOC'de 2K yani 2560 x 1440 piksel çözünürlüğündeki yeni monitörünü duyurdu.
1 ms tepki süresine sahip olan AOC Q2778VQE, 27 inç boyutuyla sadece oyun severleri değil, yüksek çözünürlüğüyle bilgisayarda çok pencereli işler yapan kişilere ve film severlere de hitap ediyor.
170 derece yatay / 160 derece dikey görüş açısına sahip olan monitör, TN panel kullanıyor. 350 cd/m2seviyesinde parlaklık sunan monitör, DisplayPort, HDMI, DVI ve D-SUB bağlantılarına da sahip.
AOC Q2778VQE, akıllı enerji tasarrufu özellikleri Eco Mode ve e-Saver'a sahip. Ayrıca monitör, EnergyStar 6.0 ve TCO 6.0 gibi sıkı kontrollü çevre sertifikalarının da gerekliliklerini yerine getiriyor.
AOC'nin tüm ekranlarında olduğu gibi, bu ekranı da yerinde değişim servisini de içeren üç yıl garantiye sahipolduğu gelen bilgiler arasında.
AOC Q2778VQE 699 USD (KDV hariç) tavsiye edilen perakende fiyatından piyasaya sürüleceği belirtiliyor.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası, Akıllı Telefonlar, Tablet, Monitör, Televizyon, Çözünürlük, Akıllı Telefonlar