Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriThe Sims 4 Sims oyunu artık Mac OS X'de

The Sims 4 Sims oyunu artık Mac OS X'de

18 Şubat 2015
The Sims 4 Sims oyunu artık Mac OS X'de - The Sims 4 Serinin önceki oyunlarına göre yapay zekası oldukça güçlendirilmiş bir Sims oyunu olarak karşımıza çıkan The Sims 4, PC paltformunun ardından Mac oyuncularına sunuldu.

The Sims 4 Serinin önceki oyunlarına göre yapay zekası oldukça güçlendirilmiş bir Sims oyunu olarak karşımıza çıkan The Sims 4, PC paltformunun ardından Mac oyuncularına sunuldu.

The Sims 4 Serinin önceki oyunlarına göre yapay zekası oldukça güçlendirilmiş bir Sims oyunu olarak karşımıza çıkan The Sims 4, PC paltformunun ardından Mac oyuncularına sunuldu.
Origin üzerinden satışa sunulan yapım, şu an %33'lük indirimli fiyatıyla $39.00 fiyat etiketi üzerinden satışa sunuldu.Eğer Deluxe Edition adlı paketiyle birlikte almak isterseniz fiyatı $46.66 değerine yükseliyor.Oyunun demo sürümü süresi 1 gün.Oyuncularının ücretsiz olarak sahip olabileceği oyunun Mac sürümü, PC sürümündeki özelliklerle birebir oyuncularına karşısına çıktı. Bu bilgilerin yanı sıra geliştirici firma Maxis Games'in oyun için belirlediği minimum sistem için gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Minimum sistem için gerekenler

İşletim Sistemi en düşük Mac OS X 10.7.5 (Lion),İşlemcisi en düşük Intel Core 2 Duo 2.4Ghz işlemci ve ya daha iyisi,Ekran Kartı en düşük NVIDIA GeForce 320M, 9600M, 9400M,ATI Radeon HD 2600 Pro veya daha iyisi. Ekran kartı belleği en az 256 MB olmalıdır,Bellek en az 4GB RAM, HDD en az 10 GB olmalıdır.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası