Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'ın En Pahalı Ürünü Apple Watch

Apple'ın En Pahalı Ürünü Apple Watch

20 Şubat 2015
Apple'ın En Pahalı Ürünü Apple Watch - Uzun süredir beklenen Apple'ın akıllı saati satışa çıkıyor. Apple Watch meraklılarını tatmin edileceği düşünüyor.

Uzun süredir beklenen Apple'ın akıllı saati satışa çıkıyor. Apple Watch meraklılarını tatmin edileceği düşünüyor.

Uzun süredir beklenen Apple'ın akıllı saati satışa çıkıyor. Apple Watch meraklılarını tatmin edileceği düşünüyor. Apple Watch'in Nisan ayında geleceği gelen bilgiler arasında.Wall Street Journal'ın yaptığı haberine göre,Apple Asya'daki tedarikçileri ile iletişime gerçerek Nisan ayına kadar üretim miktarları hakkında bilgiler edindi.
5 ile 8 milyon arasında sipariş gerçekleşti
Şirkete yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, Apple'ın tedarikçilerinden söz konusu tarihe kadar 5 ila 8 milyon adetlik siparişi karşılayıp karşılayamayacaklarını sorduğunu öne sürüyor.Bu sipariş adetinin çoğunluk olarak Apple Watch Sport olduğu belirtiliyor. Toplam rakamda ise Apple Watch ve Apple Watch Edition modelleri de bulunuyor.
Apple Watch Apple'nın En Pahalı Ürünü Olacak
Şu ana kadar Apple Watch modellerinden sadece spor modelin fiyatı açıklanmış durumda. 349 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak Apple Watch Sport'a karşın diğer iki modelin daha yüksek fiyatlarla sevenlerle buluşucağı bekleniyor. Altın malzemeli Apple Watch Edition'un bugüne kadarki en pahalı Apple ürünü olacağı beklentiler arasında.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası