Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriPlay Store'un Web sürümü Değişiyor

Play Store'un Web sürümü Değişiyor

21 Şubat 2015
Play Store'un Web sürümü Değişiyor - Android sürümlerinde yaşanan Play Store değişiminden sonra Web sürümünde de değişim gerçekleşti.Alınan son bilgiler göre Play Store'un Web sürümünün bir kez daha değişeceği belirtildi.

Android sürümlerinde yaşanan Play Store değişiminden sonra Web sürümünde de değişim gerçekleşti.Alınan son bilgiler göre Play Store'un Web sürümünün bir kez daha değişeceği belirtildi.

Google, Android platformunda bulunan tüm uygulamalarını ve servislerini materyal tasarım anlayışı için baştan dizayn etmişti. Android'in uygulama mağazası Play Store bu yeni tasarımdan dolayı güncellenmişti.
Android sürümlerinde yaşanan Play Store değişiminden sonra Web sürümünde de değişim gerçekleşti.Alınan son bilgiler göre Play Store'un Web sürümünün bir kez daha değişeceği belirtildi.
Benzer Uygulamalar ön planda
Mağazada yer alan "Benzer Uygulamalar" bölümü şu anki tasarımda uygulamaların alt bölümünde bulunuyor. Google yeni tasarımı ile "Benzer Uygulamalar" bölümünü uygulamaların "Sağ" bölümüne taşıyacak. Böylece kullanıcılar benzer uygulamaları çok daha kolay bir şekilde görüntüleyebilecek.Bu yeni düzen sadece Full HD ve üzeri ekranlarda aktif olacak gibi söylentiler de bulunuyor.Yeni Play Store düzenlemesinin yakın zamanda aktif olması bekleniyor. 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası