Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft'tan Herkeze 100 GB Ücretsiz Depolama Alanı

Microsoft'tan Herkeze 100 GB Ücretsiz Depolama Alanı

21 Şubat 2015
Microsoft'tan Herkeze 100 GB Ücretsiz Depolama Alanı - Yaptığı satın almalar ile sürekli gündemde olan Microsoft, OneDrive kullanıcısını sevindirecek önemli bir hediye ile karşımızda.

Yaptığı satın almalar ile sürekli gündemde olan Microsoft, OneDrive kullanıcısını sevindirecek önemli bir hediye ile karşımızda.

Yaptığı satın almalar ile sürekli gündemde olan Microsoft, OneDrive kullanıcısını sevindirecek önemli bir hediye ile karşımıza çıkıyor.
Microsoft Bing Ödülleri kapsamında Amerika'daki OneDrive kullanıcılarına 100 GB ücretsiz depolama alanı hediye etti. Microsoft,aldığı eleştiriler dolayı tüm dünyadaki kullanıcılara 100 GB ücretsiz depolama alanını hediye verdi.Artık herkez 100 GB ücretsiz depolama hizmetini kullanabilicek.

100 GB Ücretsiz Depolama Hizmetini Nasıl Kullanıcaz ?
100 GB ücretsiz depolama alanı,2 yıl sürecince geçerli olacak.Film rulosu bonusu ile toplamda 30 GB ücretsiz bulut depolama alanı sunan Microsoft'un ne kadar cömert olduğunu kullanıcılarına sunduğu hediyelerden görebiliyoruz.
Peki 2 yıl sonunda, eğer hesabınızda bu alanı hala kullanıyorsanız, dosyalarınız silinmeyecek.2 yılın sonunda 100 GB hediye süreniz dolduğu için daha fazla dosya yüklemesi yapamayacaksınız 
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası