Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAndroid Cihazlarda Casus Olabilir

Android Cihazlarda Casus Olabilir

21 Şubat 2015
Android Cihazlarda Casus Olabilir - İşletim Sistemlerine bulaşan virus telefonları bozuyor,özelliklerini bloke ediyor.

İşletim Sistemlerine bulaşan virus telefonları bozuyor,özelliklerini bloke ediyor.

Akıllı telefon ve tabletlere kötü bir yazılım bulaşmış bir durumda.Çin'de gerçekleşen akıllı telefon ve tabletlere bulaşan bu kötü yazılım aldığımız bilgiye göre 10 bin cihaza ulaşmış olabileceği düşünülüyor. Bu kötü yazılım Çin uygulamalarından bulaştığı gelen bilgiler arasında.Android 5.0 Lollipop kullanıcaları için etki etmeyecek fakat Android 5.0 Lollipop İşletim Sisteminin altında kalan tüm işletim sistemlerine zarar vereceği görünüyor. Bulaştığı tüm telefonların tabletlerin önemli özelliklerini bloke ettiği görülüyor. Bu yazılım yüzünden bazı telefonlardan kendiliğinden arama yada fotoğraf çektiği görülüyor. Bu kötü yazılımın telefon ve tabletlere bulaşmaması için özelikle Play Store' den indirilen uygulamaların indirme yoğunluğu ve kullanıcıların yaptığı yorumların dikkatte alınması gerekiyor.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası