Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWhispto Sosyal Ağına Fotoğraf Ekleme Özelliği

Whispto Sosyal Ağına Fotoğraf Ekleme Özelliği

23 Şubat 2015
Whispto Sosyal Ağına Fotoğraf Ekleme Özelliği - Geçen yıl ortaya çıkan

Geçen yıl ortaya çıkan " Whispto " adı verilen mikro sosyal ağı büyümeye devam ediyor.

Whispto' nun görsel veya metin tabanlı sosyal ağlara, ses kayıtlarını paylaşma özelliğiyle 20 bin'den fazla aktif kullanıcısı bulunuyor. Whispto' nun her geçen gün aktif kullanıcı artışı devam ediyor. Whispto' nun , 60 saniye ile kısıtlı olan ses kayıtlarına " Whisp " adı veriliyor. Twitter'da ki benzer özellik favori ve retweet' de bulunuyor. Whispto sosyal ağı retweet' i "Rehisp " olarak adlandırıyor. Whisp'leri favorilere ekleyebilir yada rehisp' leyebilirsiniz. Ayrıca Whisp'lerinizi Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz. İki türk girişimci tarafından yapılan " Whispto " sosyal ağı mart ayında çıkıcak yeni sürümünde fotoğraf ekleme ve birkaç özelliğinde bulunacağı gelen bilgiler arasında. Whispto sosyal ağını İOS ve Android cihazlarda da kullanabilir yada whispto.com dan paylaşılan whispleri dinleyebilirsiniz.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası