Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiOS ve Windows Phone' da Android Wear kullanmak mümkün

iOS ve Windows Phone' da Android Wear kullanmak mümkün

24 Şubat 2015
iOS ve Windows Phone' da Android Wear kullanmak mümkün - Filistin'li Mohammad Abu-Garbeyyeh bildirimlerin her iki cihazada gönderilmesi için Apple Notification Center Service API'ı ile gerçekleşebileceğini belirtti.

Filistin'li Mohammad Abu-Garbeyyeh bildirimlerin her iki cihazada gönderilmesi için Apple Notification Center Service API'ı ile gerçekleşebileceğini belirtti.

Sadece giyilebilir cihazlara için geliştirilen Android Wear , iOS ve Windows Phone Cihazlarında kullanılamıyor. Bu özelliği iOS ve Windows Phone Kullanmak isteyen Filistin' li girişimci Mohammad Abu-Garbeyyeh iOS'tan Moto 360 'a bildirim gönderilmesini sağladı.Bu İşlemi yaparken jailbreak yada root atılmasının gerekmediğini söyleyen Filistin'li Mohammad Abu-Garbeyyeh bildirimlerin her iki cihazada gönderilmesi için Apple Notification Center Service API'ı ile gerçekleşebileceğini belirtti.Akıllı Saat Android' in yeni cihazı Android Pebble'ın Apple Notification Center Service API'ı ile telefonlarda ki bildirimleri akıllı saate akratabilceğini fakat saatten yapılan işlerlerin telefona gönderilemeyeceği gelen bilgiler arasında. Kaynak kodu ve APK yayınlamayan geliştirici Filistin'li Mohammad Abu- Garbeyyeh henüz bu bilgileri paylaşmadı. Kaynak kodu ve APK yayınlamayan Filistin'li Mohammad Abu- Garbeyyeh bu bilgileri bizlere aktarıp aktarmıyacağı henüz belli değil.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası