Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriJailbreak aracı iOS 8.2 Beta 1 ve 2 sürümleri içinde kullanılabilecek

Jailbreak aracı iOS 8.2 Beta 1 ve 2 sürümleri içinde kullanılabilecek

24 Şubat 2015
Jailbreak aracı iOS 8.2 Beta 1 ve 2 sürümleri içinde kullanılabilecek - Hackerler iOS 8.1.2 açığını buldu ve sistemi kırarak Jailbreak aracını yayınladı.

Hackerler iOS 8.1.2 açığını buldu ve sistemi kırarak Jailbreak aracını yayınladı.

Jailbreak ile Apple aralarında geçen anlaşmazlık olduğu yıllardan beri biliniyordu. Hackerler iOS'un açığına bulmaya çalışırken, Apple'da yeni güncellemeler yaparak açıkları kapatmaya çalışıyordu. Hackerler iOS 8.1.2 açığını buldu ve sistemi kırarak Jailbreak aracını yayınladı. Apple bu açıkların önüne geçebilmek için iOS 8.1.3 son güncellemesini yayınladı. Apple iOS 8.1.3 son güncellemesiyle Jailbreak işlemi geçersiz kıldı. Hackerler pes etmedi. TaiG ekibi Apple'ın geliştiricilere dağıttığı iOS 8.2 Beta 1 ve 2 sürümlerini Jailbreak' lemeyi başardı. Jairbreak işlemini yapmak isteyenlerin sistemini iOS 8.2 Beta 2'ye güncellemesi gerek.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası