Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLenovo Windows Defender ile Anlaşma yaptı

Lenovo Windows Defender ile Anlaşma yaptı

24 Şubat 2015
Lenovo Windows Defender ile Anlaşma yaptı -  Lenovo Firması

Lenovo Firması " Windows Defender" ile anlaşma yaparak yeni güncelleme yaparak ön bellekteki zararlı yazılımı görerek siliyor

  Geçtiğimiz günlerde Lenovo' nun düzüstü bilgisayarlarının ön belleğinde yüklü olan zararlı yazılım Lenovo Firmasını zor anlarda bıraktı. Dizüstü bilgisayar kullanıcılarına zarar veren bu yazılımın adı "Superfish" . Supefish yazılımı reklamlar için tasarlanmıştı. Superfish sürekli olarak kullanıcılara reklam göndererek kullanıcıları rahatsız etmeyi başardı.

  Lenovo da bu yazılımı kaldırmak isteyenler için neler yapması gerektiği hakkında açıklama yapmıştı. Lenovo' dan kullanıcılarına bir jest daha geldi. Zararlı yazılımları silemeyen Lenovo kullanıcıları Windows Defender güncellemesi ile bu işlemi kolayca halledebilecek. Lenovo Firması " Windows Defender" ile anlaşma ile yeni güncelleme yaparak ön bellekteki zararlı yazılımı görerek siliyor. Superfish yazılımını sadece Windows Defender silebiliyor, anti virüs programları zararlı yazılım superfish' i görmediğinden silemiyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası