Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook'tan Messenger Yeni Güncelleme

Facebook'tan Messenger Yeni Güncelleme

25 Şubat 2015
Facebook'tan Messenger Yeni Güncelleme - Mesenger bugün yeni bir güncelleme yaptı ve yeni özeliklerle beraber geldi.

Mesenger bugün yeni bir güncelleme yaptı ve yeni özeliklerle beraber geldi.

Geçen Yıl mesajlaşmak için Mesenger uygulamasını zorunla hale getiren Facebook, birkaç sorunu olan Mesenger uygulamasında güncelleme yaparak bu sorunları kaldırmış ve sorunsuz bir hale getirmişti. Facebook Mesenger uygulamasıyla bizlere Video, Fotograf, ses kaydı gönderip alma imkanı sağlamıştı.

Mesenger bugün yeni bir güncelleme yaptı ve yeni özeliklerle beraber geldi. Bu yeni güncelleme sayesende iOS cihazlarında ki Mesenger uygulamasında fotoğraf paylaşmak çok daha kolay. Sürüm numarası 22.0 olan güncelleme iOS 8' de bir uygulama kullanırken direkt olarak fotoğrafları videoları ve bağlantıları Messenger uygulamasında paylaşma imkanıyla beraber geldi.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir websitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve YazılımHizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi,kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı websitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domainhizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukçakolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurularmodülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinizeyapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenizegerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo,Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir webtasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, ,Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay websitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim,Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Webtasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internetsayfası