Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLife:) Markasıyla Turkcell Ukrayna'da Büyüyor

Life:) Markasıyla Turkcell Ukrayna'da Büyüyor

25 Şubat 2015
Life:) Markasıyla Turkcell Ukrayna'da  Büyüyor - Dün yapılan 3G Ukrayna ihalesinde % 55 hisseye sahip olan Turkcell,  Astelit ile ortak olan life:) markasıyla en uygun ve üstün müşteri deneyimli frekans bandına sahip oldu.

Dün yapılan 3G Ukrayna ihalesinde % 55 hisseye sahip olan Turkcell, Astelit ile ortak olan life:) markasıyla en uygun ve üstün müşteri deneyimli frekans bandına sahip oldu.

Dün yapılan 3G Ukrayna ihalesinde % 55 hisseye sahip olan Turkcell,  Astelit ile ortak olan life:) markasıyla en uygun ve üstün müşteri deneyimli frekans bandına sahip oldu. Lot 1 için 118,4 milyon ABD doları yakın ihaleye fiyat teklif olarak sunulmuştu. 

Life:) ile Ukraynalı müşteriler lisans aldığı süreçte 3G' ye 6 ay içinde kavuşabilecek. Ukrayna' nın 18 ay içerisinde tüm bölgesel merkezlerde 3G' nin bulunucağı düşünülüyor. 2014 sonlarından beri Ukrayna' da kullanıcılarının 10,3 milyon' a belirtiliyor.Yapılan istatislikler sonucunda 2014' te 1,1 milyon artış yaşandığı kaydedildi. Turkcell' in life:) markasıyla Ukrayna' da 2014'ten bu yana Pazar payı % 18 oldu. 

İhale sonrası açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Vekili İlker Kuruöz, Ukrayna' da ki tarihi sürecin bir parçası olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek şöyle konuştu:"Ukrayna'da en iyi frekans bandında hizmet vermek için gösterdiğimiz çaba ve elde ettiğimiz başarı, Turkcell' in faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde teknolojide lider olma ve müşterisine en iyi hizmeti sunma ilkesinin önemli bir göstergesi. Bu adım, aynı zamanda, Ukrayna pazarının gelişimine duyduğumuz güvenin de işareti olarak görülmeli. Turkcell, Türkiye'de A tipi lisans alarak zirvede başladığı ve zirvede sürdürdüğü 3G tecrübesini şimdi iştiraki life:)' a vereceği destekle Ukrayna'ya taşıyacak. Türkiye'deki teknolojik liderliğimizi de 4G ile ileri taşıyarak, hem ülkemize en yüksek kalitede hizmet sunmayı, hem de bölgemizde örnek olmayı sürdüreceğiz."dedi.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası