Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle' dan Google Play Music Kullanıcılarına Müjde

Google' dan Google Play Music Kullanıcılarına Müjde

27 Şubat 2015
Google' dan Google Play Music Kullanıcılarına Müjde - Google, Google Play Music' in limitlerini arttırdı ve yeni hediyesi ile karşımıza çıkıyor.

Google, Google Play Music' in limitlerini arttırdı ve yeni hediyesi ile karşımıza çıkıyor.

Bulut tabanlı müzik hizmeti veren Google Play Music kullanıcılarına yeni hediyeler vermeye devam ediyor. Google Play Music bulut servisinde 20.000 kadar bizlere; müziklerimizi depolamaya ve dinlemeye imkan sağlıyordu. Google, Google Play Music' in limitlerini arttırdı ve yeni hediyesi ile karşımıza çıkıyor.

Google, Google Play Mucis' in müzik depolama kapasitesini yükseltti. Önceden 20.000 adet ile kısıtlı olan müzik depolama hizmetini kullanıcıları için 20.000 adet' ten 2,5 katına yükseltti. Artık Google Play Music kullanıcıları 50.000 adet müzik depolayabilecek ve 50.000 adet müziğimizi rahatça dinleyebilecekler. iOS ve Android kullanıcıları her yerde Google Play Music ile şarkılarını dinleyebilir ve müziklerini depolayabilir.Google' ın bu bulut depolama müzik hizmetini Türkiye için de sunup sunmayacağı bilinmiyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google, Google Play Mucis, Bulut Depolama, Müzik Depolama, iOS, Android