Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLenovo' nın Web Sitesi Kim tarafından Hacklendi ?

Lenovo' nın Web Sitesi Kim tarafından Hacklendi ?

26 Şubat 2015
Lenovo' nın Web Sitesi Kim tarafından Hacklendi ? - Lenovo'nun web sitesine giren kullanıcılar ilğinç fotoğraflara maruz kaldı.

Lenovo'nun web sitesine giren kullanıcılar ilğinç fotoğraflara maruz kaldı.

Lenovo yine bir skandal ile karşımızda. Lenovo' nun Superfish kötü yazılımın'da yaşanan sıkıntılardan sonra yeni bir skandal ile gündeme geldi. Önyüklü Superfish kötü yazılım'dan sonra bu skandal Lenovo markasına zarar vericek gibi görünüyor.

Lenovo' nın Web Sitesi LizardCircle Tarafından Hacklendi

Lenovo kullanıcıları Lenovo'nun web sitesine girdiklerinde bir skandal ile karşılaştı. Lenovo'nun web sitesine giren kullanıcılar ilğinç fotoğraflara maruz kaldı. Bu fotoğrafların 15 dakika boyunca sürmesi kullanıcıları çileden çıkardı. Lenovo web sitesinin LizardCircle tarafından hacklendiği söyleniyor. Lenovo bu skandal hakkında hala açıklamada bulunmadı. Görünen o ki Lenovo kullanıcıları bundan hayli rahatsız olmuş durumda. Bu skandal'dan sonra Lenovo kullanıcı kaybedicek mi? Bunu zaman göstericek.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, LizardCircle, Hack, Lenovo, Superfish, Lenovo Markası, Lenovo kullanıcıları, Lenovo Sitesi