Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGenç Yarışmacılara Toplumsal Etki Ödülü Verilecek

Genç Yarışmacılara Toplumsal Etki Ödülü Verilecek

26 Şubat 2015
Genç Yarışmacılara Toplumsal Etki Ödülü Verilecek - 5 yıldır sürekli olarak düzenlenen Google Bilim Fuarı genç araştırmacıları, kaşifleri, teknoloji ve icat meraklılarına kendilerini gösterebilmek için imkan sağlıyor.

5 yıldır sürekli olarak düzenlenen Google Bilim Fuarı genç araştırmacıları, kaşifleri, teknoloji ve icat meraklılarına kendilerini gösterebilmek için imkan sağlıyor.

5 yıldır sürekli olarak düzenlenen Google Bilim Fuarı genç araştırmacıları, kaşifleri, teknoloji ve icat meraklılarına kendilerini gösterebilmek için imkan sağlıyor. Hayal sınırlarını zorlayan, hatta hayal bile edilemeyecek, dünyamızı değiştirebilecek bir şeylerin sunulabileceği beklentileri her zaman var. Google Bilim Fuarı LEGO Education, National Geographic, Scientific American ve Virgin Galactic tarafından düzenledi. Biliml, keşif, icat ve teklonijle uğraşan genç yetenekleri keşfetmek ve onların düşüncelerini sergilemesine imkan sağlıyor. Bu yarışma genç yeteneklerin kendilerini göstermelerinde çok yardımcı olacak. Bu yarışmanın ödülleride çok faydalı olucak geç yetenekler için. Scientific American ve Google'dan 100 bin dolarlık burs ve sınıf yardımı, Galapagos Adaları'na National Geographic Gezisi, Danimarka'daki merkezinde LEGO tasarımcılarını ziyaret etme fırsatı ve Virgin Galactic'in Mojave Havacılık ve Uzay merkezindeki yeni uzay gemisi turu ödül olarak belirlendi. Yarışmaya kazananlar bu ödüllere sahih olabilecek. Bu sene Toplumsal Etki Ödülü' de verileceği açıklandı. "Bir kuruluşun sahip olduğu yeri doldurulamaz tek sermaye insanların bilgi ve yeteneğidir."Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google Bilim Fuarı, Scientific Amerikan, Galapagos Adaları, Toplumsal Etki Ödülü