Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriArtık Güneşe Doğrudan Bakabiliriz

Artık Güneşe Doğrudan Bakabiliriz

27 Şubat 2015
Artık Güneşe Doğrudan Bakabiliriz  - Oculus VR seti için geliştirilen demo' nun sağladığı imkan sonucunda Oculus Rift ile güneşe doğrudan bakabileceksiniz.

Oculus VR seti için geliştirilen demo' nun sağladığı imkan sonucunda Oculus Rift ile güneşe doğrudan bakabileceksiniz.

Günümüzdeki en iyi teklonijilerden biri olan sanal gerçeklik gözlükleri Samsung Gear VR ile Oculus Rift sanal gerçeklik gözlükleri yeni gelişmeler ile karşımıza çıkıyor. Facebook' un satın Aldığı Oculus Rift yeni özellikle beraber geliyor.

2007 yapımı ödüllü yönetmen Danny Boyle'un filmi Sunshine' nın düşüncelerine dayanılarak tasarlanmış ve gezegenin o filmde kullanılan görüntüsü kullanılmıştı.

Oculus VR seti için geliştirilen demo' nun sağladığı imkan sonucunda Oculus Rift ile güneşe doğrudan bakabileceksiniz. Tamamen göze zarar vermeyecek şekilde tasarlanan Oculus Rift güneşi görebilmek ve izleyebilmemize yardımcı oluyor. Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Oculus VR, Oculus Rift, Sanal Gerçeklik, Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Sunshine, Dany Boyle, Facebook, Demo