Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFable Legends ,Windows 10 ve Xbox One beraber geliyor

Fable Legends ,Windows 10 ve Xbox One beraber geliyor

28 Şubat 2015
Fable Legends ,Windows 10 ve Xbox One beraber geliyor - Lionhead Studios tarafından geçekleştirilen yapının Microsoft'ta yayınlanan oyunu Fable Legends yeni güncellemesi Windows 10 ve Xbox One' la beraberinde geliyor.

Lionhead Studios tarafından geçekleştirilen yapının Microsoft'ta yayınlanan oyunu Fable Legends yeni güncellemesi Windows 10 ve Xbox One' la beraberinde geliyor.

Lionhead Studios tarafından geçekleştirilen yapının Microsoft'ta yayınlanan oyunu Fable Legends yeni güncellemesi Windows 10 ve Xbox One' la beraberinde geliyor.

Microsoft ve Lionhead Studios oyunlarından Fable Legends gelecek olan Xbox One ile Windows işletim sisteminde ücretsiz olucak. Lionhead Studios tarafından yapılan açıklamaya göre oyunda birçok içerik eşya satın alınabilcek ve mikro ödemeler gerçekleştirilebilecek.Oyunun bazı bölümleri ekstra ücrete tabi olabilecek ve her hafta League of Legends karakterler ücretsiz rötasyona gidebilecek. 

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Lionhead Studios, Fable Legends, Xbox One, League of Legends