Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle yeni bir çalışma ile karşımıza çıkıyor

Google yeni bir çalışma ile karşımıza çıkıyor

28 Şubat 2015
Google yeni bir çalışma ile karşımıza çıkıyor - Google' dan gelen bilgilere göre Google mobil cihazlara uygun bir güncelleme yapacak. Mobil cihazlarda Google' dan arama yapılırken mobil dostu içerikler görünmesi için çalışmaların hala sürdüğü belirtildi.

Google' dan gelen bilgilere göre Google mobil cihazlara uygun bir güncelleme yapacak. Mobil cihazlarda Google' dan arama yapılırken mobil dostu içerikler görünmesi için çalışmaların hala sürdüğü belirtildi.

Google' dan gelen bilgilere göre Google mobil cihazlara uygun bir güncelleme yapacak. Mobil cihazlarda Google' dan arama yapılırken mobil dostu içerikler görünmesi için çalışmaların hala sürdüğü belirtildi.

Gelen bu güncelleme otomatik olacak ve Google arama motorunda arama yaparken mobil dostu içerikler görünecek. Bu güncellemenin 52 gün sonra yani 21 Nisan'da gerçekleşecek ve mobil cihazlarda mobil dostu sonuçlarla otomotik olarak ulaşılabilinecek. Google' ın tasarladığı bu algoritma sayesinde içerikler daha hızlı taranıp aranılana en uygun veriler sonuç olarak gönderilecek.

Ayrıca Google yeni web sitesi kurmak isteyenler için Mobil Dostu Site Testi diye bir sayfa hazırlamış ve bu sayfa sayesinde yapılan sitelerin ön planda çıkmasını sağlayacak web siteleri hazırlamanıza yardımcı olacak.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google, Google Mobil Cihazlar, Mobil Güncelleme, Mobil Dostu Site Testi, Google Arama Motoru