Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook' tan Cinsiyette Özgürlük

Facebook' tan Cinsiyette Özgürlük

02 Mart 2015
Facebook' tan Cinsiyette Özgürlük - Sosyal medya fenomeni Facebook sadece erkek ve kadın olan seçeneklerine birkaç seçenek daha eklemişti ve kullanıcılardan olumlu etki almıştı.

Sosyal medya fenomeni Facebook sadece erkek ve kadın olan seçeneklerine birkaç seçenek daha eklemişti ve kullanıcılardan olumlu etki almıştı.

Sosyal medya fenomeni Facebook sadece erkek ve kadın olan seçeneklerine birkaç seçenek daha eklemişti ve kullanıcılardan olumlu etki almıştı.

Önceden kullanıcılar sadece kendi cinsiyetini kullanmak zorundaydı. Gelen Bilgilere göre artık kullanıcılar istedikleri herhangi bir cinsiyeti' de kullanabilecek.

Bu çalışmayı yapan Facebook, kullanıcılardan yoğun olarak aldığı istek üzerine gerçekleştirmiş,bu çalışma sayende insanların cinsiyetlerini saklamalarından, yapılabilecek her en hangi bir tacizden korunabilmesine yardımcı olabilineciğine ve insanlara daha güven sağlayabilecekleri düşünülmüş.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Facebook, Cinsiyet, cinsiyet Özgürlüğü, Sosyal Medya